Magyarország
🤝Amerika
=
újra vízummentesen!
Görgess tovább!
Soltész Miklós: Mi az a közösség vagyunk, amelyik ha ígér valamit, akkor azt be is tartja.
“Ráncot vethetett a dzsekije”! 
Ezzel mosdatta a 444-es propagandista, Szily László a lőfegyverrel lefotózott Ruszin-Szendi Romuluszt.
️
Vitán felül áll, hogy a 444 ezzel elnyerte a heti sajtóhulladék-…
Indul a parlament, jön a kormánypártok kihelyezett frakcióülése.
Szerdán és csütörtökön Balatonfüreden ülésezik a Fidesz és a KDNP, a legfontosabb döntésekől, témákról a Fidesz-frakció és a Fidesz…
Magyarország nem lesz bevándorlóország. Migráció ügyében nem kötünk kompromisszumot!
- Orbán Viktor -
Mindenkinek tudnia kell
️
Ennyit vesztesz, ha jön a Tisza-adó.
Ezt a szórólapot juttatjuk el 4️⃣ millió háztartásba.
Betöltés...
/posztok.hu