Az Országgyűlés megszavazta a veszélyhelyzet
2022. január 1-jéig történő meghosszabbítását.
Mi egy biztonságos országban szeretnénk élni.
Klubelnökként gyakran utazom nemzetközi sporteseményekre. Sokat mesélek a többi vendégnek Magyarországról, arról, hogy mi hogy látjuk Európa jövőjét. Mindig látom rajtuk, hogy pontosan értik, miről beszélek. Ők is úgy gondolják, hogy az általunk vázolt jövő a helyes út. De ezt a liberális kisebbség megbélyegzi.
👉 Mi tudjuk, mit akarunk: egy biztonságos és szerethető országot Európa közepén.
/posztok.hu
Ezzel a hangzatos és egyben szomorú címmel számolt be a The Brussels Times a helyi járványhelyzetről.
Stop, Gyurcsány! 

️

Hamarosan ez a jármű is csatasorba áll, folytatódnak a tesztek, ahol összesen 50…
Mindig lenyűgözött, hogy milyen minőségi (ok)nyomozó munka folyik a sajtónak azon a térfelén, ahol a magukat igazinak gondoló újságírók dolgoznak.


️
A nemrégiben meghozott litván migrációs jogszabály-módosítások is több, a hazai szabályozást – részben vagy teljes egészében – lekövető rendelkezéseket tartalmaznak.
Érdekes,…