Még 3 óra! 
MOST kell megvédenünk Magyarország békéjét!
️
CSAK A BÉKE, CSAK A FIDESZ!

HAJRÁ, JÁSZSÁG!
Csak akkor van győzelem, ha mind elmegyünk!
Ma Terézváros jövője a tét, SZAVAZZ!
Még 3 óra! 
MOST kell megvédenünk Magyarország békéjét!
️
CSAK A BÉKE, CSAK A FIDESZ!

HAJRÁ, JÁSZSÁG!
Mi már szavaztunk! 
Mindenkire szükség van! 
CSAK A BÉKE! CSAK A FIDESZ! 
️
Hajrá, Jászság! 
Győzni kell! Csak a béke, csak a Fidesz!
️Kérem, támogassák jelöltjeinket
️Hajrá, Baja! Hajrá, magyarok!
Június 9: csak a béke, csak a Fidesz! 

Fontos, hogy a városunkban, ahol élünk és gyermekeinket neveljük, továbbra is adott legyen a mindennapok nyugalma, a biztonság, és a tervezhető jövő. Ehhez pedig megfelelő, tapasztalt helyi vezetőkre…
Még mindig van pár óra, hogy leadják szavazatukat.
Csak a béke! Csak a Fidesz! 
Hajrá!
️
️
️
️
️
️
️
️
️