️A német gazdák továbbra is kitartanak. Nagyon nem tetszik nekik, hogy a baloldali elit semmibe veszi a követeléseiket.
a német kormány Ukrajnával és a bevándorlók támogatásával foglalkozik
nem a német…
Világos beszéd! A brüsszelita Momentum is börtönbe zárná az összes politikai ellenfelét, és minden ellenvéleményt elnémítana, ha arra lehetőségük lenne!
Villágos beszéd! Ha a baloldal Magyarországon hatalomra kerülne, akkor valóban börtönbe zárná az összes ellenfelét, és megszüntetné a sajtószabadságot!
️A német gazdák továbbra is kitartanak. Nagyon nem tetszik nekik, hogy a baloldali elit semmibe veszi a követeléseiket.
a német kormány Ukrajnával és a bevándorlók támogatásával foglalkozik
nem a német…
A queer fiatalok mentális egészségét segítő szervezetet hoz létre a skót kormány. 🏴
Nem tudtam, mi hiányzott a mai napból. 
Közben a valódi kisebbségekkel ki foglalkozik? 
Meglátásom szerint ezt a kérdést mindig olyanok teszik fel…akik már megszülettek.
️Gyerekekre szükség van! Nevelésünk és saját magunk is úgy maradunk meg, bennük és az emlékeikben.
A fotón egy Hamvába holt kacagtató jelenet egy részlete látható, ahogy egy német klíma aktivista a Daciájával próbálja elhúzni a német gazda traktorját.
Ám valójában nevetésre semmi okunk, a Dacia…
Defense Minister Kristóf Szalay-Bobrovniczky has announced…
A Fidesz–KDNP-pártszövetség az év végére annak ellenére visszaerősödött és tartja pozícióját, hogy túl vagyunk egy évtizedes rekordinfláción. De mi ennek az oka?
1️⃣Egyrészről a kormány megőrizte a…

most mit izéltek, Tompos Marxi a tegnapi posztjában eltalálta a lengyel és a magyar zászlót is, ez is valami!
