Orbán Viktor: Próbáljunk egyre beljebb menni, foglaljunk el pozíciókat, gyűjtsünk szövetségeseket, és javítsuk meg az Európai Uniót.
Orbán Viktor: Torkig vagyok Brüsszellel!
"Torkig vagyok Brüsszellel. A kérdés csak az, hogy milyen következtetést vonunk le a helyzetből. Az én következtetésem az, hogy próbáljunk egyre beljebb menni, foglaljunk el pozíciókat, gyűjtsünk szövetségeseket, és javítsuk meg az Európai Uniót.
Nem elég mérgelődni, el kell foglalni Brüsszelt!"
Orbán Viktor
/posztok.hu

Aki fel akarja gyújtani az adventi koszorút, az tegye ablakba, függöny közelébe, és felejtkezzen el az égő gyertyáról. (Évente ötven siker!)
Ünnepi fények






