Budapesti liPsi-balos néplélek / F.O.S. kommentszekció:
Nem számít hogy Karácsony mennyinl pénzt b@sz el, vagy mennyit költ MERT ORBÁN TÖBBET. Meg lop is.
Még van egy kis idő visszaigényelni az adókedvezményeket!
Pár nap múlva lejár a személyi jövedelemadó bevallásának határideje. Eddig van ideje visszaigényelni az adókedvezményt is azoknak, akiknek van egészség- vagy nyugdíjszámlája.
/posztok.hu


️ na, mi a helyzet Karácsony milliárdos tanácsadóival?



