Szerb katonai konvoj tart Koszovó irányába,
Vučić pedig MiG-29-es repülőgépeket indított lelőni az ellenséges drónokat.
👉 https://bit.ly/3zuiTTp
Ez tényleg már a legalja, vagy van még lejjebb?
Én ugyan nem vagyok szakember, de merem állítani, hogy ott, ahol ezen a napon arról értekeznek, hogy a Földtányérnak az a legjobb, ha a szeretteinket KOMPOSZTÁLJUK a hagyomanyos temetés helyett, mert az kevésbé környezetszennyező, ott a baj nem kicsi
Bizonyára akinek meghalt egy szerette, rokona, az a gyászában pont azon gondolkodik, hogy hogy legyen zöldebb
Komolyan ezek nem normálisak
/posztok.hu





Paláver: Molnár Áront főszerepekkel és milliókkal üldözi a rendszer
️

️ hevenyészett, mindössze egyetlen összeállítás, egyetlen poszt alól - amelyben megafonosok állunk egymás mellett -, hogy mi a baloldal lényege.
️ a gyűlölet.
engem ez kifejezetten feldob, örömmel tölt…
