Üzenjük balliberálisoknak:
️ELÉG VOLT A HERGEKÉSBŐL!
🙏Gyűlöletből még soha nem épült semmi!
️Mondj nemet a gyűlöletre.
#kereszténymémek
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
Üzenjük balliberálisoknak:
️ELÉG VOLT A HERGEKÉSBŐL!
🙏Gyűlöletből még soha nem épült semmi!
️Mondj nemet a gyűlöletre.
#kereszténymémek
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
Végre sikerült Szamosi Timi - vel is találkozni személyesen! Timinek is új oldala van! Ajánlom szíves figyelmetekbe. Timit a Hobbistából, a Polgári mulatóból és a Facebookról ismerhetitek!
Brutálisan zuhan a Német, Osztrák gazdaság!
A szankciók tönkre teszik Európát!
Most már a klímának Orbán Viktoral kell osztozzon a belPesti éTteRmiségi fiatalok szorongásán
Ennyi 
Mert ugye jobboldali fiatalok nincsenek!
x Fúzió Hallgatói Közösség
Egészen elképesztő! Molnár Áron Noár baloldali aktivista a tanártüntetésekből anyagi hasznot húz! A webshopján tízezrekért árul mindenféle ruhát és tárgyat a tüntetőknek. Szomorú, de ez ma a magyar…
Orbán Viktor:
sikerült elérni az összes fontos magyar nemzeti célt, a nyolcadik csomag számunkra sérelmes pontjai alól mentesítést kaptunk!