Nem vagyunk egymás kebelbarátai Bede Zsolttal. De amit ma vele műveltek, az túlmegy minden határon! Bűzös diktatúra vette kezdetét, melynek elsőszámú felelőse a miniszterelnök, második meg a…
Így szurkoltak a norvég „vikingek” a labdarúgó világbajnokságon!
/posztok.hu

️




️