„Nagyon nehéz télre kell számítanunk. Igen, elfogy majd a gáz és az áram, ráadásul a rezsiszámlánk is robbanásszerűen meg fog nőni. Az elmúlt tíz évben sok rossz döntést hoztunk” – nyilatkozta az egyik legismertebb francia energia-szakértő.
„Nagyon nehéz télre kell számítanunk. Igen, elfogy majd a gáz és az áram, ráadásul a rezsiszámlánk is robbanásszerűen meg fog nőni. Az elmúlt tíz évben sok rossz döntést hoztunk” – nyilatkozta az egyik legismertebb francia energia-szakértő.
Csak eddig kellett nekik: a baloldali sajtó péntek óta már nem nagyon keresi Hegedüs Zsuzsát…
Seggfej Feri..
Klárinak a fejében meg csak egy madzag van, ami összeköti a két fülét, hogy az le ne essen a sok beavatkozás után..
Minden képen úgy néz ki, mintha csak a nyolcadikos tablóképét látnánk..

Baloldali IDEA Intézet: a Fidesz még annál is erősebb, mint amilyen április 3-án volt!
Szijjártó Péter: Ne nézzék hülyének a magyarokat!
A kölcsönös tisztelet talaján - új nagykövet
Hogyan függ össze egymással a toborzás és a foci?
️
Szabó Ottó törzszászlós interjújából kiderül 
https://honvedelem.hu/hirek/mindent-a-honvedsegnek-koszonhetek.html
Ha azt mondjuk Kovács Istvánnak, hogy ezzel a nagy vassal
induljon el hátramenetben, kerülgesse a bójákat
, közben fütyörésszen, mosolyogjon
, és mindezt időnyomás
alatt tegye, miközben fotózzuk
, és…