Xddddd
"Miként fejezzük be a háborút? A végén ugyanis helyet kell találnunk Ukrajnának és helyet kell találnunk Oroszországnak is! Hacsak nem akarjuk, hogy Oroszország Kína előretolt helyőrsége legyen Európában."
Xddddd
Ez nagyon durva jelenet volt.
Persze vannak, akiknek rendkívül sz@r estéjük lesz…
Kifütyülték a himnuszunkat, nem szolgálták ki a szurkolókat sörrel, de végén Magyarország felemelte a fejét és diadalt aratott! 
Térdelés után lehet felhúzni, aztán elhúzni
️🥰
Balázsnak köszönöm a képet!
️
Magyarország 4 gólt lőtt idegenben Angliának. Utoljára ennyi találatot nem akárkik szereztek úgy, hogy az angolok voltak a vendéglátók. Igen, az Aranycsapat, éppen a 6:3 alkalmával
️
Edward király, angol király,
Otthon pityereg az ágyikójában 
️
Szia Uram!
Angol zakó érdekel ?
Erősebb csoport nem volt?!🥳
Edukáltunk. 
Foto: MTI
minden ott kezdődik, hogy elhiszed, nem kell kicsinek lenni. se merni, se megvalósítani nem érdemes. ha lassan elhiszi a társadalom, hogy nagynak is érdemes létezni, akkor győzünk.