100 ezernél is több ember maradt áram nélkül, miután Oroszország drónokkal támadta meg Ukrajnát az újév éjjelén.
Bulikázgattak az orvosok és a mérnökök. Kiengedték a gőzt, na, mindenkivel megesik, hogy időnként rendőrökre és mentősökre támad.
Mi lesz velük a kampány végére, ha már most ennyire rottyon vannak? 👇🤣
Egy apró fogadalom 2026-ra
Az új év sokak számára az újrakezdés időszaka Terveket készítünk, fogadalmakat teszünk, és igyekszünk jobban odafigyelni magunkra és szeretteinkre
Megkérdeztük a pécsi…
Mutatom az “álproblémát” Németországból
Erre mit mondanak a professzorok?
Most olvasom, hogy a lumpenproli viceházmesterek archetípusa, a ló „szerszámát” gyanúsan sokszor, már-már beteges fixációval emlegető Hadházy nevezetű igénytelen felforgató, újévi üzenetében már…
Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!