Az orosz-ukrán háborúnak csak vesztesei lesznek – mondta Kövér László házelnök az Észak-Magyarország című lap csütörtöki számában megjelent interjújában, amelyben arról is beszélt, hogy Márki-Zay Péter Gyurcsány trójai falova és kormányváltás esetén visszatérne az erőszakos és megszorító gyurcsányi politika.
/posztok.hu





Emellett a szociális és egészségügyi dolgozók kivételével nem lesz…


