Kamuzöld Geri főpanaszmester azért buszsávozik,, mert az a leggyorsabb út Budáról Pestre.
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#STB
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#STB
Európában energiaválság van: árrobbanás volt az áram- és a gázpiacon, amit minden háztartásban megéreznek. Az unió központjában, Begiumban minden tizedik ember képtelen már fizetni a rezsiszámlát. Az elemzések közben kiemelik, hogy Magyarországon az egyik legolcsóbb az áram és a gáz.
Baloldali jövőkép
Ott folytatni, ahol 2010-ben abbahagyták. Eladni mindent, megemelni, kiárusítani, stb...
Eredeti kép forrása:
Soha Többé Baloldal Mozgalom
Azért buszsávozik állandóan
Karácsony Gelgely, mert az a leggyorsabb út Budáról Pestre.
A national referendum on…
Üzenet a jobboldaliaknak💪🇭
TESSÉK VÁLASZTANI
