Karácsony előbb eladta volna a Városházát
Majd ezt tagadta
Később bevallotta, hogy tanulmányt készítettek róla🤦 Komolyan, a vége az lesz, hogy elajándékozta?

Hatalmasat csökkent a szegénység Magyarországon az Orbán-kormányok alatt!
Nem mi mondtuk!
👉Vajon most mit fognak hazudni a balliberális pártok? "Mészáros megvette az OECD-t? :)
Az OECD tagállamaiban jelenleg az emberek 11,1 százaléka él relatív szegénységben
Magyarországon ez az arány 11 év alatt harmadára, 23,4 százalékról 8 százalékra csökkent.
Miért van ez? Van néhány oka, a legfontosabb az, hogy 1 000 000 új munkahelyet hoztunk létre, azaz ennyivel többel élnek segély helyett munkából. Bevezettük az egész világon is egyedülálló otthonteremtési és családtámogatási rendszerünket, 2010 óta 50 százalékkal csökkentek a jövedelemadók, és ma olcsóbb rezsit fizetünk, mint 2010-ben! Lássunk még egy pár okot!
Egy átlagos család bevétele most és 2009-ben
A számok azt mutatják, hogy bár drágult az élet körülbelül 50 százalékot 2009-hez képest, mégis jobban élünk most, mint a baloldali kormányzás idejében!
https://szamokadatok.hu/Post/4266/Egy_atlagos_csalad_bevetele_most_es_2009-ben
Így drukkoltak az 1 000 000 új munkahely ellen a balliberális álhírgyártó oldalak
Amit vállalt a Fidesz, azt teljesítette! megvan az egymillió új munkahely!
https://szamokadatok.hu/Post/4255/Igy_drukkoltak_az_1_000_000_uj_munkahely_ellen_a_balliberalis_alhirgyarto_oldalak
Családi pótlék helyett családi pótlék ÉS családi adókedvezmény van most.
https://szamokadatok.hu/Post/4127/Na_most_lehet_csaladipotlekozni
Nyugdíjakról részletesen
https://szamokadatok.hu/Post/4017/Nyugdijakrol_reszletesen
Örököltél vagy örökölni fogsz?
Ezt is vedd figyelembe, amikor szavazol 2022-ben!
https://szamokadatok.hu/Post/4262/Orokoltel_vagy_orokolni_fogsz
Baloldal vagy Fidesz?
A számok magukért beszélnek! Hajrá Fidesz! Hajrá Orbán Viktor! Hajrá Magyarország Kormánya!
https://szamokadatok.hu/Post/4246/Baloldal_vagy_Fidesz
Mennyi az Euró? Sok? Valóban?
A nagy diktatúrában, az Orbán-rezsimben még “drága euróban” is többet keresünk, mint a Gyurcsányi Szem-lő-hegyi “demokráciában”
https://szamokadatok.hu/Post/4239/Mennyi_az_Euro_Sok_Valoban
Minimálbér vs infláció
A számok alapján a Fidesz jobban teljesített!
https://szamokadatok.hu/Post/4238/Minimalber_vs_inflacio
"Lop", ugye?
Az álhírgyártók által átvert, megtévesztett liberálisoknak kötelező olvasmány!
https://szamokadatok.hu/Post/4236/Lop_ugye
Az Eurostat friss adatai: a magyar munkanélküliségi ráta sokkal kedvezőbb, mint az uniós átlag
Hol vannak a bezzegországok?
https://szamokadatok.hu/Post/4234/Az_Eurostat_friss_adatai_a_magyar_munkanelkulisegi_rata_sokkal_kedvezobb_mint_az_unios_atlag
Rezsicsökkentés - íme a konkrét számok!
Ha hatalomra kerülne az elvtelenség koalíciója, akkor ennek vége!
https://szamokadatok.hu/Post/4231/Rezsicsokkentes_-_ime_a_konkret_szamok
Orbán ellopta a munkanélküliséget!
Köszönjük, Miniszterelnök úr!
https://szamokadatok.hu/Post/4199/Orban_ellopta_a_munkanelkuliseget
Szenzációs, erős beszéd!
Van mire büszkének lennünk!
https://szamokadatok.hu/Post/4173/Szenzacios_eros_beszed
Beszéd helyett számok
A baloldali kormány elvette a fél fizetésünket! Nem a Fidesz - a baloldal!
https://szamokadatok.hu/Post/4150/Beszed_helyett_szamok
2010-ben mi fizettük az EU-ban a legdrágább áramot, ma pedig mi fizetjük a második legolcsóbbat
2010-ben mi fizettük az EU-ban a második legdrágább gázt, ma pedig mi fizetjük a legolcsóbbat
https://szamokadatok.hu/Post/4086/Egy_atlagos_magyar_csaladnak_ma_nem_faj_a_szamlak_kifizetese_mig_2010-ben_fajt
Forrás: OECD https://www.facebook.com/theOECD/photos/a.10150177273897461/10158182479327461
Központi Statisztikai Hivatal - KSH https://www.ksh.hu/stadat_files/ele/hu/ele0001.html
Részletesen: https://fal.cn/3j7Et
/posztok.hu








