Az emberek elsöprő többsége támogatja a visegrádi négyeket.
Az emberek elsöprő többsége támogatja a visegrádi négyeket.
Állítólag Geri nagyon ideges...
Lehet hogy idén hamarabb röppen el a Karácsony?
Már a Telex is a Városháza eladásaról ír
Akkor most már Telexet se fog olvasni GerLgö?
BUKNI FOGSZ

Karácsony Gergely tegnap mindent tagadott a Városháza eladása ügyében.
SŐT! Azt írta alig egy napja hogy nemhogy eladja, HANEM fejleszt
ANONIMUS JELENTKEZETT
A most megjelent hangfelvétel…
Te is fiam Telex?!!
Mit tehet ilyenkor egy vezető?! Mondjuk csendben eltolja a biciklit.
A kérdés már csak az, hogy a politikai pályafutása során mindig mindenkit eláruló Karácsonyt kinek a bosszúja…
Győrfi Pál beszámolt a járvány legújabb fejleményeiről.
Ha nem vettétek volna észre, a Telex is levette a kezét Karácsony Gergelyről. Az Apokalipszis újabb lovasa. 

Goodbye, Mr. Christmas!