Épül a szövetség a gazdákért


„Bezzegromániáról” is folyamatosan a pofánkba hazudtak a ballibek!
A román gazdasági csoda nem a versenyképesség és a fenntartható beruházások, hanem egy hitelből finanszírozott, prociklikus fiskális politikával fűtött fogyasztási buborék eredménye volt! 


A Romániáéhoz hasonló extrém magas hiány globálisan is ritka: Brazília 8,5%-os, Egyiptom 7,3%-os hiánnyal küzd, míg a válságállapotban lévő Zimbabwe esetében a hiány szintén 9% körül alakul. 


Bővebben kommentben!
/posztok.hu






ÉLŐBEN a 34. Tusványosról. Ránk számíthatsz!
Az EU energiapolitikáját meg kell tisztítani az ideológiáktól.
𝗔 𝗹𝗲́𝗻𝘆𝗲𝗴 𝗮 𝗿𝗲́𝘀𝘇𝗹𝗲𝘁𝗲𝗸𝗯𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻, 𝗺𝗲́𝗴𝗶𝘀 𝘃𝗮𝗻𝗻𝗮𝗸, 𝗮𝗸𝗶𝗸 𝗻𝗲𝗺 𝘁𝗼̈𝗿𝗼̋𝗱𝗻𝗲𝗸 𝘃𝗲𝗹𝗲....