Nagy Ervin Péter Magyarról: egyáltalán nem a babérokra törő karakter.
🫵Nyilván, mivel azokra a bizonyos babérokra azok fognak törni, akik külföldi kampáncsapatot és százmilliókat adnak nektek…
Kezd körvonalazódni, hogy Péter Magyar kampánystábjának az a fele, amelyik nem külföldi, azt a posztkommunista elit helyezte ki.
Láttam már ezt a modellt. Még a Péter is stimmel.
/posztok.hu

Érdekel milyen egy lövészet CZ Bren gépkarabéllyal és Scorpio géppisztollyal?
️ Nézd meg hogyan fejlesztették közösen lőkészségüket területvédelmi tartalékos és felderítő katonáink.
MH 2. vitéz Vattay…
na, öcskösöm Magyar Péter kivel is fotózkodott a tüntetése után? 





Csak egy gyors kérdés; ki ez a fickó, akit Magyar Péter ennyireölelget?