Néha elég egyetlen fénykép, hogy lássuk Európa helyzetét. Sajnos itt tartunk most. Megszállva, kiszolgáltatva, szolgalelkű EU bürokrácia által vezetve. Ezen változtatnunk kell, különben egyszerűen eltűnünk mint kultúra.
Görgess tovább!
27 millió forinttal rántották le a tüntetőket a libsik tegnap! Mélyszegénység ne neked!
Ha bárkinek bármi kétsége lenne arra vonatkozóan, hogy hihetetlen külföldi pénzek mozognak a jelenlegi kormány megdöntése érdekében, akkor íme néhány kimondottan hergelő oldal, mind-mind ugyanazzal a…
DK: "A jobboldal tele van gyűlölettel és borzasztóan alacsony lett a közbeszéd színvonala." Déri Tibor DK:"...ti Fideszes csicskák..." Milyen csodálatos ez a balos szeretetország, aki nem ért egyet…