️Verhofstadtnak sikerült 1 bejegyzésen belül összefoglalni, hogy miért kell azonnali változás Brüsszelben.
🫵A belga szerint amíg, Magyarország blokkolja Ukrajna EU-csatlakozását, addig semmiféle uniós forrást nem szabadna kapnunk, sőt még a szavazati jogunkat is elvenné a tanácsban.
️Ez lenne a híres európai szolodaritás, hogy jogellenesen zsaroljuk azokat, akik a globalisták helyett az európai érdekeket követnék? Ez lenne a híres brüsszeli jogállamiság, hogy elhallgattatnánk egy zsinórban négyszer kétharmaddal kormányzó miniszterelnököt, amiért az nem akarja tönkretenni a gazdaságunkat, közbiztonságot és a stabilitásunkat?
🫵A brüsszeli elit olyan távol került az emberektől, hogy képtelenek megérteni a mindennapok kihívásait, ráadásul a Soros féle pénzemberek gondosan fel is tették rájuk a dollárokból szőtt szemellenzőt.
🫵Változás kell!

Pofátlan, de tankönyvi példája a dollárbalosoknak, hogy jobban akarják, hogy Ukrajna kapjon uniós támogatást, mint azt, hogy mi magyarok megkapjuk a nekünk jogosan járó pénzeket.

December 11.
Ez az írásom a mai napon különösen aktuális…

A Nárcisztikus

Bántottak sajnáljatok engem nagyon,
Én ígérem mindvégig élvezve hagyom,
Mert aggódástok annyira lételem,
Míg ezt teszitek én…

ma van az emberi jogok napja.

️ jogok, amelyek _soha_ nem léteztek a jogtörténelemben és pont úgy hajlíthatóak az elit érdekei szerint, ahogy az ún. Európai Értékek️.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média