☝️A csendes töbnségnek
🙏Sokunk szomorú tapasztalata, hogy ma nem csak Istenért, és a hitünkért kell kiállnunk, hanem a józan észért,…
A kádergyerekek ‘68-t játszanak!
“Nyolc tanárt rúgtak ki ismét, amit nem hagyhatunk szó nélkül. Ahogy azt sem, hogy a Nemzeti Alaptanterv miatt, rengeteg feleslegesnek tűnő tananyagot kell nap mint nap megtanulnunk”
Az elbocsátott tanárok elmehetnek az igazukért a bíróságra, a tanulni meg nem muszáj, ki lehet maradni az iskolából, ha valaki úgy érzi, hogy nincs kedve hozzá és inkább segédmunkásként vagy éppen a szülein élősködve szeretné tovább folytatni az életét!
Az iskolában semmi helye a politikájának, márpedig ez kőkemény politika!
Ne legyenek illúzióink, a volt és jelenlegi “káder gyerekek” “csinált”, másnéven “színesforradalmat” akarnak kirobbantani a hazánkban ideiglenesen állomásozó NGO-k segítségével, hogy a zsinórban negyedszer elvesztett választások után valahogy hatalomba juttassák a nemzetközi pénzügyi és gazdasági körök által futtatott, prostituált “baloldalt”.
Nem fogjuk engedni! 🙅
☝️A csendes töbnségnek
🙏Sokunk szomorú tapasztalata, hogy ma nem csak Istenért, és a hitünkért kell kiállnunk, hanem a józan észért,…
️ Az Igazság órájában, a Karc FM és a Központ közös műsorában:
December 5-én életbe lépett az uniós olajembargó;
Manfred Weber, az Európai Néppárt elnöke már látja a migrációs válságot;
„Faji…
Rossz helyre építkezett 
Leégett 
Valószínűleg a gólya sem gondolt bele
, hogy egy épület kéménye nem a legmegfelelőbb hely a fészekrakásra. 🪹
A napokban egy nemescsói épülethez vonultak
a kőszegi…
Azért csatlakoztam a
Megafonhoz
, mert szeretek, mindig is szerettem az első sorban harcolni, és mert nem félek adni, és nem félek kapni.
Köszönöm, hogy velem vagytok
️
Közlemény!
️
Mára bizonyítékkal gyanítható, hogy a családomat és engem gyalázó, a nevemmel visszaélő álprofil mögött a Szívügyünk Szentiván "civiljei" állnak. Azok a civilek akik állítólag a családjuk,…
amikor felebarátoddal nem tudjátok eldönteni, hova induljatok tovább, de továbbra is felettébb örültök egymásnak
Telex.hu: 2022. december 07.
"december elejéig alig több mint 700 000-en töltötték ki"
Dömötör Csaba: 2022. december 01.
Már 1 millió 23 ezren részt vettek a kormány nemzeti konzultációjában – közölte a…
Na már TÉNYLEG csak TE kellettél GeJgő :D
Kommentekben várom hogy szerintetek mi a post kommunikációs üzenete :D
Járjunk busszal? Szálljunk ki a kocsiból, és menjünk gyalog?
Pannonhalmi Főapátság borkóstolónkon Illés Tamás vezetésével az alábbi tételekkel ismerkedhetünk meg:
St Martinus 2022
Rajnai 2021
Prior rajnai 2021
Hemina fehér 2021
Hemina…