Orbán Viktor: Ha Donald Trump lenne az amerikai elnök, Angela Merkel pedig a német kancellár, ez a háború nem robbant volna ki!
Az intellektuálisan ellustult, üres importált frázisokat puffogtató hazai baloldallal szemben egy a kor kihívásait felismerő, válaszokat kereső és adó jobboldal áll. 
Most is, mint minden válság, kihívás esetén, sziklaszilárdan!
/posztok.hu
A magyar kormány szuverenitásvédő harca 2015-ben ütközött igen látványosan a Soros-birodalom ellenállásába, amikor az illegális migrációt az Orbán-kabinet határvédő intézkedésekkel tartóztatta fel.…

Miközben Orbán Viktor felvázolta Magyarország, Európa és a teljes világ jövőjét.
Karácsony Gergely a Pr!de-ra készül.
Román provokatőrök zavarták meg Orbán Viktor beszédét. Ordibáltak és ezt írták egy táblára:
“Van, ami örök. Erdély román föld.”
Ühüm.
”2030-ra gyúrunk!”
Úgyhogy mehet a sírás liPsik!
Ennek a háborúnak csak úgy lehet vége, ha Amerika leül tárgyalni Oroszországgal.
Orbán Viktor