Oroszországot ebben a helyzetben nem szeretni vagy gyűlölni kell, hanem tudomásul venni azt az el nem hanyagolható tényt, hogy: volt, van és lesz.

Akárhogy is végződik ez a konfliktus, nem fog elmozdulni a helyéről, és továbbra is világpolitikai és gazdasági tényező marad.

Ahogy Európának, úgy nekünk is szükségünk van az orosz gázra, mert a hosszútávú szerződéseink teszik lehetővé a rezsicsökkentés fenntartását, piacukra, mert az európai termékeknek piac kell, paksi bővítésre, mert hosszútávon csak a Paks termelte olcsó, környezetbarát villamosenergiával vívhatjuk ki az energiafüggetlenségünket.

Magyar háztartások, munkahelyek és egzisztenciák maradhatnak meg a kormány által folytatott reálpolitika miatt vagy úszhatnak el az ellenzék felelőtlen, a racionalitást telesen nélkülöző érzelmi alapú politizálásán.

Április 3. erről fog szólni!

Olvasom, hogy a balliberális németek meggondolták magukat, mégse olyan rossz az az orosz gáz, inkább mégis csak használnák...

Csak kérdezem, hogy most akkor ők is Putyin pincsijei?!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média