Kijevvel a megoldást keressük, nem a konfliktust. Első lépésként, jó szándékuk jeleként engedjék, hogy a szakembereink megvizsgálják a lezárt olajvezeték műszaki állapotát!

Fiatal vagy és mindenáron lázadni akarsz?! Akkor harcolj az Európát, az európai kultúrát, a nemzeteket elpusztítani akaró liberális Hydra ellen! 👊🇭

Az ukrán fenyegetések teljesen elfogadhatatlanok! Az ukránok nem képesek teljesíteni az uniós csatlakozáshoz szükséges feltételeket, a fenyegetőzés helyett talán inkább ezen kellene dolgozniuk.

Nem egy másik országot és a vezetőjét kell fenyegetni azért, mert képtelenek voltak saját maguk megoldani a békekötéssel kapcsolatos feladatokat!
Egyébként pedig ne az európai uniós adófizetők…

Ha a választások után valaki becsönget hozzánk, hogy éhes a gyereke, az elviheti azt, amit a hűtőnkben talál

️ A Tisza igazságügyi programfelelőse egy hajmeresztő példával demonstrálja, mi várhat ránk,…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média