Ez bizony az érdekek találkozása.
A Tisza néven lízingelt nemzetközi párt káderhiánnyal küzd, a régi balos elitnek pedig az MSZP kimúlása miatt új gazdatestre van szüksége. A nagy egymásra találás…
Tetszik nem tetszik, de a nyugati világ legerősebb állama és vezető hatalma egy paradigma váltáson esett át.
“az amerikai diplomáciának ki kell állnia a valódi demokrácia, a véleménynyilvánítás szabadsága, valamint az európai nemzetek egyedi jellegének és történelmének őszinte, bocsánatkérés nélküli ünneplése mellett”.
Na, nem szívjóságból kellett nemzet és világpolitikát változtatnia az USA -nak, hanem azért, mert demokrata őrület alatt megtapasztalta a nyitott határokat és azok következményeit, a bűnözés terjedését, a közbiztonság romlását; a különféle szélsőbalos ideológiák terjedését (BLM, gender, woke) és azok társadalmi rombolását. A birodalom, amely kívülről ugyan legyőzhetetlen, de belső dezintegráló problémákkal küszködött, szembenézett ezekkel a gondokkal és lépett. És ha Európa, pontosabban az európai nemzetek is életben akarnak maradni, nekünk is lépnünk kell. Aki pedig a nemzeti öngyilkosság mellett dönt, azt hagyni kell, arról le kell válni, mielőtt magával ránt minket is!
Ez bizony az érdekek találkozása.
A Tisza néven lízingelt nemzetközi párt káderhiánnyal küzd, a régi balos elitnek pedig az MSZP kimúlása miatt új gazdatestre van szüksége. A nagy egymásra találás…

Oeconomus Advent – December 13. 

Mi lesz idén az a meglepetés, amely a legtöbb család karácsonyfája alá kerül?

kycsymmel a mohácsi Háborúellenes Gyűlésen
már megy a Patrióta élő adása a mohácsi Háborúellenes Gyűlésről!
link a kommenteknél.
A Patriótán már megy az élő a mai mohácsi háborúellenes gyűlésről. Aki tudja és van ideje, kövesse. Link kommentben. 
Orbán Viktor a Szőlő utcáról!
Nincs megállás!
Már Mohácson!
Nézzétek a Patriótát!
Hamarosan élőben!
S zőlő utca utolsó és Mohács első
A jobboldalon azért dolgozunk, hogy a háborúpárti brüsszeli elit és hazai bábjai miatt a gyerekeinknek ne kelljen átélni azt a borzalmat, amit szüleink és nagyszüleink szenvedtek el!