Az ukrán elit, élén a komikus Zelenszkijjel az életéért fut. 👉Egyetlen esélyük háborúban tartani Ukrajnát. 👉ez, miután az USA kiszállt csak aEU segítséggel megy. 👉Magyarország ennek útjában áll, mivel tudjuk, hogy ezt a III. Világháborút a térségünkben vívnak meg. 👉 ezért a magyar vétót semlegesíteni kell👉olyan kormány kell, amely ukrán és háború párti👉hatalomra kell segíteni ezt az erőt, ha kell titkosszolgálati eszközökkel👉és igen, a sor végén ott van magyar péter és a Tisza
Azért ezek a másod- harmadvonalás SZDSZ -es pártmunkások mit meg nem tesznek, hogy visszakapaszkodjanak a hatalomba. Régen a nagypapiknak még önkritikát kellett…
milyen szomorú, alig több mint 1 éve még bokszolni hívtak ki minket a momentumosok, most meg remegő térdekkel, könnyes szemekkel kívánják, hogy Petykó használja őket zsáknak. nix tranzit gloria undi.