Könyörgöm ismerjük már fel a történelmi változást
️
A nyugati világ vezető hatalmában be- vagy inkább lefejeződött a jakubinus rombolás. Az USA visszatérőben van a kiegyensúlyozott polgári értékekhez.
Politikája, kormánya már nem támogatja a woke által megtestesített olyan ideológiai szélsőségeket, mint a kritikaifajelmélet, BLM vagy éppen az életmód és szexuális kisebbségek pozitív diszkriminációját. Ennek vége!
Európa egy része még mindig nem ismeri fel ezt a változást, még mindig a birodalmi hálózat csapdájában vergődik, miközben a társadalmai a bomlás jeleit mutatják. Az utolsó pillanatokban vannak, az utolsó métereken járnak. Még néhány pillanat, pár lépés és nem lesz visszaút!
Szóval nekünk magyaroknak egy lépést sem tovább
️🙅
Ne üljünk fel a nyugati szocializmus döglött lovára
️
/posztok.hu
Mit akarnak ezzel





