Közös szenvedélyünk Debrecen, igazi erőnk az összetartás, a kiállás hitünk és értékeink mellett.
Jót beszélgettünk cívis barátainkkal a legfontosabb helyi ügyekről, illetve a hazánk jövője szempontjából legégetőbb aktuális témákról.
Sajnos a világ sokfelé forrong körülöttünk napjainkban, ilyenkor kiváltképp fontos, hogy a hazáért, békéért kiálló közösségek hideg fejjel cselekedjenek, józanul gondolkodjanak.
Számunkra a magyarok biztonsága a legfontosabb, számíthatnak ránk!
99 mozgalomnak indult, aztán 506 millió lett belőle. Persze nem a tagság nőtt, hanem a külföldi támogatás. Karácsony ne nézze már hülyének a magyarokat!
Napló/2053: A Kácsor tanya előtt a családdal és barátaival emlékeztünk Kácsor Lászlóra (1929-2022), a Népfőiskola első igazgatójára, akinek a Bogrács és nyárs a vízparton című kötete már az ötödik…
A kiváló magyar árut a multik polcairól kiszorította a sokszor gyenge minőségű külföldi élelmiszer. A hazai termékek és a magyar termelők a piacokon, vásárcsarnokokon keresztül juthatnak el a családi…