Berlin után irány a madridi NATO-csúcs!
A jövő héten kezdődő, soron kívüli madridi NATO-csúcs kapcsán hangsúlyoztam álláspontunkat a napirend előtti felszólalásomban:
A Fidesz a béke pártján áll az orosz-ukrán konfliktusban. A háború bármilyen támogatása csak az áldozatok számát növeli, nem segít annak befejezésében. Békepártiak vagyunk, szerintünk azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra lenne szükség.
/posztok.hu
százalék
A Kormány üdvözli az Országgyűlés Európai Unió jövőjével kapcsolatos határozati javaslatát.
Az Európai Unió vezetői végre…





