Steinmetz Ádám jobbikos képviselő a falusi CSOK-ról kérdezett. Válaszomban – ellenzéki bekiabálások közepette – kénytelen voltam felhívni a figyelmét, hogy…
Szuper hotel épül a Bajcsyn. Ma volt a bokrétaünnepsége.
Debrecen vonzereje növekszik. A város biztonságos megélhetést, tervezhető jövőt nyújt a lakóinak!
Együtt vagyunk Debrecen!
/posztok.hu
Hallgattatok már siket emberrel készült telefonos rádióinterjút?
Musicalt jelnyelvi tolmácsolással? Láttatok már kerekesszékes táncost?
Biza, Magyarországon ilyen is van.
Hazánkban 1996 óta működik a…
Isten éltesse kabinetünk lelkét!
Még sok év közös munkát és jó egészséget kívánunk, Éva!