Több mint két és fél órán át hallgatta meg a Parlament Honvédelmi és Rendészeti Bizottsága zárt ülésen a 4iG, a Honvédelmi Minisztérium és a Nemzetgazdasági Minisztérium vezetőit a magyar védelmi iparba történő magántőke bevonásáról.
Az a modell, amelyet ki akarunk alakítani, teljesen elterjedt a világban, Kínától Brazílián át az Amerikai Egyesült Államokig.
A Honvédelmi és Rendészeti Bizottság folyamatosan ellenőrizni fogja a program sikerességét.
Magyarország elemi érdeke egy sikeres, exportképes, önálló védelmi ipar megteremtése.
/posztok.hu
a gyed-et, privatizálná az egészségügyet, a lakosság és a vállalatok adóit emelné, gyakorlatilag csődbe juttatna minket.
Meg akarnak felelni a brüsszeli elvárásoknak
és…
️ készül a Tisza párt, és ennek jegyében a legfrissebb hírek már arról szólnak, hogy nagyjából 5000 milliárd forintos
megszorítást terveznek. Ebből 1300 milliárd forint…

került a magyaroknak a háború, csak az energiaárak
6000 milliárdot húztak ki a zsebünkből.
️Ideje békét kötni, most okkal lehetünk bizakodóak.
️
Nem véletlenül nem engedi őket nyilatkozni Magyar Péter!
️ Most megtudhatod, mi a baj valójában Magyarországgal!
Az európaiaknak megvan a véleményük Weberről és a háborúról!