Mi vagyunk az egyetlen politikai erő Magyarországon, aki egy nemzetben gondolkodik és nem tekinti másodrendű magyaroknak a külhoniakat!
A birodalmi korrupciós gépezet dollármilliárdokból pénzelte az illegális migrációt, a genderideológiát, és a háborús propagandát.
/posztok.hu




️


