A magyarok úgy döntöttek tavaly áprilisban - és ezt a nemzeti konzultáción is megerősítették -, hogy Magyarországnak ki kell maradnia a háborúból.
Megőrizzük Magyarország békéjét és biztonságát!
A magyarok úgy döntöttek tavaly áprilisban - és ezt a nemzeti konzultáción is megerősítették -, hogy Magyarországnak ki kell maradnia a háborúból.
Megőrizzük Magyarország békéjét és biztonságát!
️ Legyen béke!
Kibírták az első nagy meleget és a gondoskodást is meghálálják!
Készül a mangalica-, a szürkemarha és a szarvaspörkölt is. 

️
🤝Hálásan köszönöm Som község lakóinak, hogy a díszpolgári címmel közösségükbe fogadtak!
👍Rendkívül megtisztelő számomra, hogy 2018-ban a Somért kitüntető cím tulajdonosa lehettem, most pedig a…
Megújult a Rábcakapit Tárnokrétivel összekötő út első, legrosszabb szakasza.
️
Reméljük a mielőbbi folytatást! 
Hajrá, Tárnokréti! 


Napló/2045: Az ’50-es, ’60-as években minden vakációt Klárika húgommal együtt a Nyírségben, Felsősóskúton, a nagyszüleimnél töltöttük.
Ebben az ősi házban Pazár Csabáék laknak. Icukáékkal a veranda…
Birkafőző Fesztivál, 2. rész 


Találkozások, beszélgetések, az evés-ivás közös öröme!
Júniusban Karcagon,
birkaétkek az asztalon...
Aki most lemaradt, jövőre találkozhatunk!
Bátor katonák, modern haderő és összetartó közösség - a Bálnában a Múzeumok Éjszakáján bárki bepillantást nyerhetett a Magyar Honvédség mindennapjaiba.
️
Az állandó kiállítás továbbra is vár mindenkit.