Manfred Weber: „Ha másképp nem lehet megállítani az illegális bevándorlást, akkor készen kell állni a kerítések építésére.”
Jó reggelt, Weber úr! Magyarország
7 éve ezt mondja, és ezt teszi.
Mi vagyunk az egyetlen ország Európában, amely realista álláspontot képvisel a háború kapcsán. Mi a béke pártján állunk.
/posztok.hu

️ Soha többé baloldalt! 







A kormány átmenetileg megtiltotta az ukrán gabona forgalmazását. Nem veszélyeztethetjük a magyar gazdák megélhetését