A tegnap esti parlamenti vita során mindenki számára világossá vált, hogy a baloldal már nemcsak az EP-ben, hanem a magyar Országgyűlésben is azon munkálkodik, hogy a magyar emberek ne kapják meg a…
Nemzeti konzultációt indítunk a szankciókról.
/posztok.hu







