Európa két legsikeresebb országát úgy hívják, hogy Lengyelország és Magyarország.
Tűzszünetre és ezt követően egy európai békekonferenciára van szükség. Orbán Viktor Budapestre hívta az orosz elnököt, hogy tárgyaljon az ukrán és a francia elnökkel, valamint a német kancellárral.
/posztok.hu

Az elmúlt 12 évben a kormány újraiparosítási stratégiája idevonzotta a befektetőket.
A nyugati elitnek ideje lenne (f)elismernie, hogy Orbán Viktor egyszerűen azért sikeres, mert a magyarok értékeit képviseli – így összegezhető a Washington Postban megjelent, a Fidesz–KDNP vasárnapi…



