Pedig az ember azt gondolná, hogy az a rengeteg migráns, akikre a baloldal szorgos agysebészként, meg mérnökként hivatkozott rengeteg adót fizet be a közösbe, erre azt kell látni, hogy csak a segélyekből élnek? Hol van ilyenkor a dollármédia, hogy megírja, mit kell gondolnunk???
/posztok.hu




ma van az állatok világnapja.
vigyázzunk rájuk.



