Egészen sajátos módja az a patkánykodásnak, amikor a telexesek már abban is próbálnak valami rosszat találni, hogy kárpátaljai magyar katonák megmenekültek a hadifogságból.
Miért nem vagytok már a fronton inkább srácok?
Akkora a pofátok hónapok óta a háborúzásról és a fegyverszállításról, hogy az ember joggal gondolta volna, hogy ti lesztek az első önkéntesek. Mit kerestek még Magyarországon?
/posztok.hu
Deák Dániel a Hír TV Vezércikk című műsorának volt a vendége!
️Az adás témái:
nem érted? a bohóc dollármédiások szerint nem éri meg, de ez nem propaganda!



