A Jobbik nem egy szuverén politikai erő: korábban orosz és török befolyás alatt is állt, majd egy időre Simicska Lajos vette meg a pártot, most éppen szemmel láthatóan az amerikai baloldal projektje.…
Karácsony úgy beijedt, amikoe pár napja Gyurcsány rászólt, hogy nem a Fővárossal kéne bíbelődni, hanem "harcolni a kormánnyal ezerrel", hogy rögtön fizetett hírdetésben üzent hadat.
Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen hírdetésre külön Feritől kellett kérni a dollárokat?
/posztok.hu





