Nagyobb hangsúlyt kellene tenni a mezőgazdasági termelésre és a termények feldolgozására.
Az a rossz hírem ezeknek a senkiknek, hogy ezzel az indoklással a magyar társadalom többségét is jelölhetik ugyanis nem csak Bagdy Emőke nem ért egyet a g€nderpropagandával, hanem mi sem.
És akárhogy kapálózhat a dollárbaloldal, nem fogjuk hagyni, hogy a gyerekeinknek ilyen b@romságokat tanítsanak!
/posztok.hu

Galló Béla: A közeljövő politológiai doktoranduszainak igencsak remek témája lenne az orosz-ukrán háború mediatizációja. (Értsd: alárendelése a médialogika kívánalmainak.) 
️ elmarad a pottyondi-előadás: cEnZúrA!!4
️



