Értsétek meg ott a dollárbaloldalon: ez a MI történelmünk!
Nem fogjuk soha, senki kedvéért feladni vagy megtagadni.
Nektek kellene szégyelnetek magatokat, mert 8 évig úgy ültetek az ország nyakán, hogy a külügyminisztereitek egyszer sem emlékeztek meg a határontúli magyarságról, sőt MEGTAGADTÁTOK őket!
Mindezek tudatában, nektek ilyen kérdésekben kuss a nevetek.
️Az egykori nemzeti radikális párt nem csupán szövetségeseket, illetve ideológiát, hanem gazdát is váltott. Az orosz csatornáról az amerikaira kapcsolt.
A rendelet bevezetője szerint jelenleg az Ukrajnából behozott „termékek jelentős hányada nem harmadik országokba kerül továbbszállításra, hanem dömpingáron a tagállamokban kerül értékesítésre. Az…
Ebből baj lesz! Macron után már Giorgia Meloni is arról beszél, hogy Európának ki kell állnia az érdekei mellett. És akkor következhet az olasz miniszterelnök lejáratása is. Ahogy a lipsik szeretik…