Hogy van az, hogy amikor az emberek megválasztanak egy baloldali vezetést arról mindig kiderül, hogy a közelében sincs annak, amit a kampányban elmondott magáról?
És itt most nem tudok nem a balfék Karácsony Gergelyre asszociálni, aki úgy szétcseszte a közlekedést Budapesten, hogy a főváros károsanyag-kibocsátása azóta olyan városokat előz, mint Hong Kong vagy Las Vegas.
A birodalmak mindig is terjeszkedtek, a birodalmak génjeibe van kódolva hódítás. Nincs ez másképp a hegemóniáját szép lassan elvesztő Amerikai Egyesült Államok esetében sem. Sőt!
🫵Így kerülsz a szőnyeg szélére, ha védeni próbálod a nemzetgazdaságot a globalista árulóktól! ☝️A történet ott kezdődött, hogy az EU óriási mennyiségű ukrán gabonát zúdít - ráadásul vámmentesen - a…