Kérdezem: akkor most Európa csatlakozott a háborúhoz vagy nem?
Minden nap köszönetet mondok azért, hogy mi magyarok olyan kormányt választottunk, amelyik minden nyomás ellenére kitart amellett, hogy nem küldünk fegyvereket a háborúba.
Ennek a jövőben is így kell maradnia. Ne üljünk fel a dollárbaloldal háborúpárti hergelésének!
Görgess tovább!
A rendszerváltás óta példátlan botrányt okozott a baloldal!