Azt írja a Bild, hogy berobbant az illegális bevándorlás Németországban. Az elmúlt évhez képest 85%-kal nőtt a számuk. Brüsszelnek 8 év alatt nem sikerült megoldani ezt a problémát. Ez van, ha valamit…
Tragikus: bevándorlásban már döntött rekordot Németország, idén a lazításnak köszönhetően az abortuszok számában is. Ilyen egy sebészi pontossággal végrehajtott gyilkos népességcsere, ha a globalisták csinálják.
/posztok.hu


Nem a háborúra, a migrációra és a genderideológiára!
Igen Magyarország biztonságára!
Gyomorforgató nézni, ahogy a magyar labdarúgást mindig gyalázó balosok, most hirtelen a legnagyobb drukkerek lettek.
Senki nem hiszi el nekik.

