Magyarországnak szüksége lenne egy normális ellenzékre, akik motivációt jelenthetnek a kormánynak is.
Tisztelet és köszönet a rendőröknek, hogy ilyen gyorsan reagáltak a Deák Dániel -t ért fenyegetésre! Lassan napi szintű lesz ez a szélsőbaloldaltól a dollárbalos politikusok hergelése miatt, akiknek pedig jobban át kellene gondolniuk a jövőben a szavaikat!
/posztok.hu



Az amerikai dollárokon kitartott Soros-blog nem csoda, ha hidegrázást kap mindentől, ami magyar 

️

