Egyébként felmerül bennem a kérdés, hogy most miután Korányi Dávid - Karácsony alkalmazottja - elhagyta a Városházát és csak a dollárbeszerzésre koncentrál, vajon duplázzák majd a baloldalnak fizetett dollárokat?
„Kiállunk Ukrajna mellett, és mindent megteszünk, hogy Oroszország megfizessen kegyetlenségéért” – mondta Ursula, aki szerint az eddigi nyolc brüsszeli szankciós csomag már „kemény” hatást ért el.
Hazug libsit hamarabb utolérik mint a sántakutyát!
Reggel azt állították a baloldaliak, hogy minden kúton helyre állt a rend reggelre. Budapest - Győr oda vissza útvonalon. 6 töltőállomáson találkoztam…