Ismét csődött mondott az EU!
MÁR MÉGSEM arra kellenek a szankciók, hogy megállítsák a háborút
️Március 21én Borell még azt nyilatkozta, hogy: "a korlátozó intézkedések fontos…
Ha nem tudod miért fontos a fickó a képen, ezt mindenképp olvasd végig!
Ő Josep Borrell kül-és biztonságpolitikáért felelős uniós főképviselő, aki a napokban elszólta magát, amikor azt nyilatkozta:
"Az EU soha nem számított arra, hogy az Oroszország elleni szankciók meg tudják állítani az ukrajnai háborút..."
Ezzel pedig egy óriási gyomrost vitt be a dollárbaloldalnak és lerántotta a leplet az egész brüsszeli cirkuszról.
A számok alapján eddig is tudni lehetett, a saját bőrünkön is éreztük, hogy a szankciók többet ártanak Európának, mint Oroszországnak.
Mostanra viszont világossá vált, hogy Brüsszel és a hazai baloldal hazudott, amikor azt mondták viseljük el a szankciókat azért, hogy véget érjen a háború.
Elfogytak az érvek. Véget kell vetni a szankcióknak!
Ismét csődött mondott az EU!
MÁR MÉGSEM arra kellenek a szankciók, hogy megállítsák a háborút
️Március 21én Borell még azt nyilatkozta, hogy: "a korlátozó intézkedések fontos…
Sok libsi nem érti, hogy miért Orbán Viktor a miniszterelnök...
Segítek!
Azért, mert az emberek megválasztottak.. és nagyon nagy arányban.
Ennyi...
Kikészült a volt litván külügyminiszter.
Az a baja, hogy nem szeretnénk 18 milliárd eurós hitelt felvenni Ukrajna miatt.
Még ő sem érti, hogy van komolyabb gondunk.
Történelmi győzelmet aratott a Magyar Összefogás listája és a Vajdasági Magyar Szövetség a szerbiai nemzeti kisebbségi önkormányzati voksoláson.
"A hét végén végleg eldőlt: eddig ismert formájában megszűnik az öttusa. A sportág nemzetközi szövetségének…
A világ liberális szemmel:
Köszönök mindent PestiSracok.hu !
️
Barátaim! A válság okozta költségcsökkentés engem is utolért. Ma van az utolsó munkanapom a Pestisrácok kötelékében!
Mint tudjátok a digitális térben segítettem a…