A teletextes kaméleonok az egyik pillanatban cenzúráról beszélnek, a másikban meg arról, hogy mekkora sikereket értek el itthon. Senkik.
Nem annyira vicces kiegészítés: Lettország a gázszükségletének több, mint 90%-át az OROSZOKTÓL szerzi be.
Kér még valaki egy kis elhibázott brüsszeli szankciót?
/posztok.hu

vagyis ők igazi újságírók, és nem propagandisták





A teletext főszerkesztője beismerte!
“Az, hogy a Telex létrejöhetett azt bizonyítja, hogy sajtószabadság van.”
️Újabb hazugság dőlt meg.