"Független-objektív tényellenőrök:"
=szélsőlierális globalisták, akiket a tények sosem érdekelték.
Így leszünk szép zöldek!
Döbbenetes látni, hogy a nagy kapkodásban úgy szennyezik a környezetet a brüsszeli bürokraták, mintha nem lenne holnap. Nem számít, hogy az LNG szállítás annyi károsanyagot bocsát ki, mint egész HongKong, nem számít, hogy boldog-boldogtalan indítja újra a szénerőműveket. Most minden mindegy!
Aztán majd, ha jól megszedték magukat a globalisták, akkor lehet újra mutogatni, meg eljátszani a zöldeket. Lesz mit leépíteni...
"Független-objektív tényellenőrök:"
=szélsőlierális globalisták, akiket a tények sosem érdekelték.
Igen, tudom, hogy volt Pride🏳️
, de nem írok semmi fikázót az eseményről, mert így is nagyon "meleg" van.
A globalistákat nem az LMBTQ-személyek jogai érdeklik, hanem a konzervatív és keresztény társadalmat akarják megsemmisíteni.
EZT A MONDATOT MINDEN MAGYAR EMBER ÜLTESSE A SZÍVÉBE!
"Az a megfontolás, hogy mi mindig többet adtunk a világnak, mint amit kaptunk, hogy mindig többet vettek el tőlünk, mint amit adtak, hogy nekünk…
Orosz műtrágyaszállítmány tart az Egyesült Államokba
Hahó Brüsszel
️