ITT TUDSZ TÁJÉKOZÓDNI ÉS TÁMOGATNI: WWW.NKHKFT.HU
Nagyon fontos! Bár utóljára 2009-ben a baloldali kormányok idején fordult elő olyan, mint most a TISZA kormány alatt, hogy CSÖKKENT az átlagbér, NEM SZABAD MEGHÁTRÁLNI!
A kognitív disszonanciából erőt merítve bízni kell a méltóságos miniszterelnök úrban!
Bízni a dupla családi pótlékban - ami idén nagy eséllyel elmarad -, a minimál nyugdíj emelésben - szintén -, az áfa csökkentésben - szerinted? -, egy szóval pártunkban és még eggyel: kormányunkban.
A tiszásokat nem kell meggyőzni, pontosan tudom, hogy ők vállalták a szenvedést azért cserébe, hogy bukjon az Orbán.
A nemzeti oldalnak viszont azt az örök bölcsességet ajánlom, amely egyaránt igaz jóban, rosszban, egészségben, betegségben, könnyű és nehéz helyzetben. Ez így szól: elmúlik.
A próbaverziós diktátor még vízen jár, de a víz egyre sekélyebb.
Áradjon!
/posztok.hu
️Megint emelkedik! Hiába mondtuk, hogy ne vezessék ki az árplafont! A két hete még röhögő fejes tiszások jelentkezhetnek, hogy kiknek a nevére állítsuk ki a számlát!


